SIIDITRÜKK

Siiditrüki puhul kantakse kujutis trükitavale pinnale läbi trükisiidi, mis on pingutatud raamile. Vaatamata sellele, et siiditrükk on levinuim trükiviis erinevate kangaste puhul, saab seda meetodit väga hästi kasutada ka kõikvõimalikele silindrilistele ja lamedapinnalistele toodetele, nagu näiteks kruusidele, termostele, klaasidele, pudelitele jm esemetele trükkimiseks. Siiditrükk on väga hea katvusega ning tulemus on vastupidav ja kulumiskindel. Siiditrüki suur eelis on see, et näiteks silindriliste kruuside puhul saab teha ka ringtrükki ja sellel on oluliselt suurem trükipind kui tampotrükil. Iga värv kantakse ka siiditrüki puhul tootele eraldi. Seetõttu on värvilise trüki korral tarvis meeles pidada, et tootel oleks n-ö kinnituskoht (kruusidel näiteks sang), mille järgi saab tooted masina alla paika sättida.

Maksimaalne trükimõõt lamedale pinnale 370 × 140 mm ja tekstiilile 390 × 470 mm. Maksimaalne trükitavate värvide arv on 8.

Hind sõltub trükitavate toodete kogusest, värvide arvust ja toote keerukusest.

Kujundusfaile vajame vektorgraafikas (sobivad faililaiendid on *.pdf, *.cdr, *.ai, *.eps, *.svg). Värvid määratakse Pantone (PMS) värvikaardi järgi.