PRESSTRÜKK

Presstrükki kasutatakse tekstiili brändimiseks üldjuhul väiksemate koguste või väga värviliste logode puhul. Presstrükki saab teha nii puuvillasele kui ka sünteetilisele materjalile (näiteks sussikotid, spordirõivad jm). Kuna sümboolika lõigatakse välja kilematerjalist ja kantakse trükitavale pinnale kuumpressi abil, kasutatakse antud trükimeetodi puhul ka kiletrüki nime ja peab arvestama, et toode peab kannatama kõrget kuumust. Kuna kujutis lõigatakse välja mehaaniliselt terava noaga, siis ei ole kuumpresstrükis võimalik trükkida väga pisikesi detaile.
Presstrüki puhul on võimalus kasutada kahte varianti – kas valida ligi 30 olemasoleva värvitooni vahel, mille puhul lõigatakse kilelõikuriga numbrid ja logod välja ja pressitakse tootele, või prinditakse sümboolika valgele kilele ja see omakorda pressitakse tekstiilile. Esimese variandi puhul võib olla kindel, et värvid ja kile säilivad esialgsel kujul, kuid prinditud kile puhul peab arvestama, et pärast 15–20 pesu võivad värvid pisut tuhmuda. Presstrükis tehtud tooteid soovitame pesta kuni 40kraadises vees ja pahempidi pööratult ning trükitud pinna esikülge ei tohi triikida.
Maksimaalne trükipindala on 380 × 508 mm.
Hind sõltub trükitavate toodete kogusest, trüki suurusest ja sellest, kas töö teostatakse ühevärvilise või prinditud kilega.

Kujundusfaile vajame vektorgraafikas (sobivad faililaiendid on *.pdf *.cdr *.ai *.eps).